BEZPŁATNE POWIADOMIENIE O TERMINIE PRZEGLĄDU

Zdarzyło Ci się już zapomnieć o dniu terminu przeglądu swojego samochodu ? Mimo informacji w notatniku i tak, przegapiłeś dzień, w którym trzeba byłoby odwiedzić Stację Kontroli Pojazdów ?

Teraz to już żaden problem. Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów Malpol, wychodzi naprzeciw oczekiwaniom każdego z Was. Jesteśmy po to, by ułatwić Ci życie i sprawić, by data przeglądu samochodu, nie musiała wprawiać Cię w niepotrzebny stres.

Cóż więc możecie zrobić? Wystarczy wypełnić formularz, który znajduje się w tej zakładce, podając w nim numer rejestracyjny auta, numer telefonu i datę terminu badania, my dołożymy wszelkich starań, byś Ty, o tym nie zapomniał.

Na podany numer telefonu, wyślemy przypomnienie lub zadzwonimy w celu przypomnienia, że zbliża się ten dzień, w którym  Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów Malpol  czeka na Ciebie i auto, które należy poddać badaniu technicznemu. To nic nie kosztuje, a może okazać się cenną pomocą każdemu zapominalskiemu! Aby skorzystać z tej usługi nie musisz być nawet naszym klientem.

Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów Malpol, zastrzega sobie prawo do niewysyłania powiadomień w przypadku uzasadnionej przyczyny np.: nieprawidłowo wypełnionego formularza. Wypełnienie formularza oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie i administrowanie danymi, które zostały przekazane dobrowolnie, w celu powiadomienia o badaniu technicznym pojazdu. Wszystkie przesłane dane będą wykorzystywane wyłącznie przez OSKP Malpol do celów własnych.